TŁUMACZENIE

tłumaczenia

Tłumaczenie jest sztuką!

To nie tylko przekład słów z jednego języka na drugi. Wymaga kompetencji, wiedzy, wyczucia, które wykraczają daleko poza najlepszą znajomość języka.


Tłumacz musi uwzględniać szereg aspektów: kontekst kulturowy, realia społeczne, gospodarcze, również różne systemy prawne. Musi umieć spojrzeć na tłumaczony tekst jako całość, wychwycić jego myśl przewodnią, tak aby w procesie tłumaczenia nie uległa ona zagubieniu.


Wszystko to sprawia, że nie każdy kto zna język obcy może być tłumaczem. Oprócz wiedzy i doświadczenia, konieczne są również określone predyspozycje psychiczne takie jak skrupulatność, cierpliwość.

NASI TŁUMACZE

Tłumaczenia to nasza pasja, której oddajemy się bezgranicznie!

Z KIM WSPÓŁPRACUJEMY?

U podstaw doskonałej jakości tłumaczeń, które Biuro Tłumaczeń BIT zapewnia swoim Klientom, leży przede wszystkim fachowa wiedza i profesjonalizm naszych tłumaczy i tłumaczy współpracujących.


Współpracujemy z tłumaczami, którzy mogą się poszczycić kilkuletnim doświadczeniem w zakresie translacji i specjalizacją w konkretnych dziedzinach wiedzy i umiejętności.

DOŁĄCZ DO NAS!

Biuro Tłumaczeń BIT mając na celu zapewnienie swoim Klientom jak najszerszych usług tłumaczeniowych nieustannie poszukuje odpowiedzialnych, rzetelnych i zdolnych tłumaczy.

KILKA SŁÓW O TŁUMACZENIACH

Dla wszystkich tłumaczy i naszych Klientów przygotowaliśmy w serwisie kilka niezbędnych informacji ,które można wykorzystać w swojej pracy lub w celu zapoznania się z tematyką tłumaczeniową.Zapraszamy do lektury.

de
gb
fr
hi
wl
cz